1 کیلوگرم Archives - شیمی بان

 • مشاهده
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • لیست
 • فیلترها
 • مرتب شده توسط:
 • رفرنس استاندارد Potassium Sucrose Octasulfate

  از آن جائیکه صحت یک آزمون منوط به مقایسه نمونه مورد نظر(Sample) با استاندارد(Working Standard) می باشد، همواره داشتن یک استاندارد مرجع از ملزومات کار به حساب می آید. لذا خریداری و موجود بودن استانداردهای مرجع و روشهای نگهداری آنها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و می بایست شخص خاصی مسئولیت آن را برعهده داشته باشد.

  پتاسیم ساکروز اکتاسولفات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده فعال در برخی از داروها یا محصولات دارویی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب عمدتاً به عنوان یک نمک پتاسیمی از ساکروز (شکر) با گروه‌های سولفات جهت افزایش حلالیت و استحکام محصول تشکیل شده است.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 1551150

  cas number : 73264-44-5

  گرید : رفرنس استاندارد

  موجود

 • رفرنس استاندارد levodopa related compound A

  از آن جائیکه صحت یک آزمون منوط به مقایسه نمونه مورد نظر(Sample) با استاندارد(Working Standard) می باشد، همواره داشتن یک استاندارد مرجع از ملزومات کار به حساب می آید. لذا خریداری و موجود بودن استانداردهای مرجع و روشهای نگهداری آنها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و می بایست شخص خاصی مسئولیت آن را برعهده داشته باشد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 1361010

  cas number : 27244-64-0

  گرید : رفرنس استاندارد

  موجود

 • فروش نوکلئاز میکروکوکال

  برای هضم کروماتین برای شناسایی محل نوکلئوزوم ها استفاده کرد.
  میکروکوکال نوکلئاز از استافیلوکوکوس اورئوس در یک مطالعه برای نظارت بر واکنش های هیبریداسیون با DNA استفاده شده است. همچنین در یک مطالعه برای بررسی شرایط بهینه برای سنجش نوکلئاز استافیلوکوک استفاده شده است.

  Nuclease micrococcal یک انزیم است که از باکتری Micrococcus luteus (میکروکوکوس لوتئوس) به دست می‌آید و در فرآیندهای مختلف مربوط به تجزیه و هضم اسیدهای نوکلئیک (DNA و RNA) نقش دارد. این انزیم به عنوان یک نوکلئاز (nuclease) شناخته می‌شود و عمدتاً در کارهای مختلف مطالعات ژنتیک و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  catalog number : N5386

  cas number : 9013-53-0

  گرید : 100-300 units/mg protein

  موجود

 • فروش L-α-فسفاتیدیل کولین

  فسفاتیدیل کولین (phosphatidyl choline) به عنوان فسفولیپید غالب (بیش از ۵۰٪) در غشای بیشتر سلولهای پستانداران است. فسفاتیدیل کولین مهم‌ترین فسفولیپید غشاء سلولی جانوران و گیاهان بوده و پیش ساز استیل کولین می‌باشد. البته این ترکیب در غشای سلولی اغلب باکتری‌ها وجود ندارد. فسفاتیدیل کولین جزء مهمی از سورفکتانت ریه را تشکیل می‌دهد.

  L-α-Phosphatidylcholine یک گروه از فسفولیپیدها است که به عنوان یکی از اعضای خانواده فسفولیپیدها در مممبران‌های سلولی حیوانی و گیاهی وجود دارد. این ماده از دو بخش اصلی تشکیل شده است: یک سر فسفاتیدیل (که از یک مولکول گلیسرول و یک اسید چرب تشکیل شده است) و یک سر کلینی (که شامل یک نیتروژن متصل به یک مولکول دی‌متیل‌آمین است).

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : P4279

  cas number : 8002-43-5

  گرید : egg yolk, Type XIII-E, 100 mg/mL in ethanol, solution

  موجود

 • فروش کلاژناز از کلستریدیوم هیستولیتیکوم

  کلاژناز (Collagenase) از Clostridium histolyticum یک آنزیم پروتئازی است که توسط باکتری Clostridium histolyticum تولید می‌شود. این آنزیم به طور گسترده در تحقیقات سلولی و مولکولی، بیوشیمی، پزشکی و دامپزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دسته از آنزیم‌های کلاژناز، که به Clostridium histolyticum تعلق دارند، شامل دو زیرگروه اصلی به نام‌های ColG و ColH هستند.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : C5138

  cas number : 9001-12-1

  گرید : suitable for release of physiologically active rat hepatocytes, Type IV, 0.5-5.0 FALGPA units/mg solid, ≥125 CDU/mg solid

  موجود

 • فروش α-گلوکوزیداز

  این محصول هنگام استفاده در تحقیقات هیدرولیز نشاسته برای بهره وری انرژی و جلوگیری از اتلاف افزایش یافته است.

  آلفا-گلوکوزیداز (α-Glucosidase) از Saccharomyces cerevisiae یک آنزیم است که در فرآیند تجزیه و هضم کربوهیدرات‌ها، به ویژه گلوکز، نقش دارد. Saccharomyces cerevisiae به عنوان مخمر نان (yeast) شناخته می‌شود و از دیدگاه صنعتی و تحقیقاتی به عنوان یک سوژه بسیار مهم برای مطالعات مختلف به ویژه در زمینه بیوتکنولوژی و آزمایشگاهی به کار می‌رود.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : G5003

  cas number : 9001-42-7

  گرید : Type I, lyophilized powder, ≥10 units/mg protein (using p-nitrophenyl α-D-glucoside as substrate.)

  موجود

 • فروش ترت بوتیل متیل اتر

  ترت-بوتیل متیل اتر (Tert-Butyl Methyl Ether یا MTBE) یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک اتر متیل ترت-بوتیل (Tert-butyl) با فرمول شیمیایی (CH₃)₃COCH₃ شناخته می‌شود. این ترکیب معمولاً به عنوان یک حلال در صنعت و همچنین به‌طور گسترده در صنعت سوخت‌ها به‌کار می‌رود.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 101849

  cas number : 1634-04-4

  گرید : آنالیز

  موجود

 • سدیم متا‌سیلیکات (Sodium metasilicate) یک ترکیب شیمیایی است که از یک جریان اساسی با اتصالات سدیم (Na⁺) و یک گروه متا‌سیلیکات (SiO₃⁻²) به دست می‌آید. این ترکیب به‌طور گسترده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد به دلیل خواص آب‌شویی و خنثی‌کننده‌ای که دارد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 307815

  cas number : 6834-92-0

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش سدیم هیدروژن تارتارات

  شناسه پاب کم:329753305
  نام دوم:L(+)-Tartaric acid monosodium salt, Sodium bitartrate, Tartaric acid monosodium salt

  سدیم هیدروژن تارتارات (Sodium Hydrogentartrate)، همچنین به نام ناتریم بی‌تارتارات (Sodium bitartrate) یا کرم‌تارتار (Cream of tartar) نیز شناخته می‌شود، یک نمک از اسید تارتاریک (tartaric acid) است. این ترکیب معمولاً به صورت یک پودر سفید یا بلورهای بیضوی شکل با قابلیت حل در آب به دست می‌آید.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 289981

  cas number : 526-94-3

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش ان-تترا دکان

  n-Tetradecane یک هیدروکربن اشباع (الکان) با فرمول شیمیایی C₁₄H₃₀ است. این ترکیب یکی از اعضای گروه الکان‌ها (پارافین‌ها) است که به شکل زغال سنگ یا مایعات هیدروکربنی خالص در محیط‌های صنعتی و علمی کاربرد دارد.

  فرمول شیمیایی:C14H30
  وزن مولکولی: 198.39

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 814767

  cas number : 629-59-4

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش تری دکان

  دکان(به انگلیسی: Decane) یک ترکیب آلی از دسته آلکان ها با ده اتم کربن است.

  تری دکان (Tridecane) یک هیدروکربن اشباع از گروه الکان‌ها با فرمول شیمیایی C₁₃H₂₈ است. این ترکیب یک هیدروکربن خالص و بی‌رنگ است که به عنوان یکی از اعضای سری هیدروکربن‌های پارافینی (الکان‌ها) در شیمی آلی دسته‌بندی می‌شود.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : T57401

  cas number : 629-50-5

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش کربن دی سولفید

  کربن دی‌سولفید (Carbon Disulfide) یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی CS₂ است. این ترکیب یک مولکول کربن به همراه دو اتم گوگرد دارد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 102214

  cas number : 75-15-0

  گرید : آنالیز

  موجود

 • فروش 1-کلرونفتالن

  1-کلرونفتالن (به انگلیسی: 1-Chloronaphthalene) یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۷۰۰۳ است.

  2-Chloronaphthalene یک ترکیب شیمیایی است که از یک هسته نفتالین (naphthalene) به همراه یک گروه کلر (Cl) به دست می‌آید. این ترکیب به صورت مایع بی‌رنگ با بوی خاصی معطر است.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 820315

  cas number : 90-13-1

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش 2-آمینوبوتان آمید هیدروکلراید

  وزن مولکولی:138.60
  شناسه پاب کم:24885490

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 679399

  cas number : 7682-20-4

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش 2,2′-دی پیریدیل آمین

  2,2′-Dipyridylamine یک ترکیب شیمیایی است که از دو مولکول پیریدین (Pyridine) ایجاد شده است. این ترکیب معمولاً به عنوان یک لیگاند در شیمی معدنی و شیمی کمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : D216402

  cas number : 1202-34-2

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش پانتو لاکتون

  D-(-)-Pantolactone یک ماده کمکی کایرال است که در بسیاری از واکنش های سنتز نامتقارن استفاده می شود.
  می توان از آن به عنوان ماده اولیه کایرال برای سنتز استفاده کرد:

  یک فرمون جنسی حشره به نام 1S,2S,3R-1-acetoxymethyl-2,3,4,4-tetrameth-ylcyclopentane.
  (-) -آنانتیومر (R)-8-هیدروکسی-4،7،7-تری متیل-7،8-دی هیدروسیکلوپنتا[e]ایزویندول-1،3(2H،6H)-دیون، یک آلکالوئید نورسسکوی ترپن.
  یک دی ترپن دوحلقه ای به نام ایزوفرگندادیول

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 237817

  cas number : 599-04-2

  گرید : سنتز

  موجود

 • فروش اتیلن گلیکول مونو متیل اتر

  حلال‌های درجه EMSURE برای طیف وسیعی از کاربردهای آزمایشگاهی کلاسیک مناسب هستند و اغلب در برنامه‌های آزمایشگاهی تنظیم‌شده و بسیار سخت استفاده می‌شوند.

  Ethylene glycol monomethyl ether” یک ترکیب شیمیایی است که به طور رسمی با نام 2-Methoxyethanol هم شناخته می‌شود.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 100859

  cas number : 109-86-4

  گرید : for analysis EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur

  موجود

 • فروش 2-متیل-4(5)-نیترو ایمیدازول

  متیل-4(5)-نیتروایمیدازول (2-Methyl-4(5)-nitroimidazole) یک ترکیب شیمیایی است که از نظر ساختاری به کلاس ترکیبات نیتروآزول (Nitroimidazole) تعلق دارد. این ماده دارای ارقام و اشکال مختلف با تغییر در موقعیت متیل و گروه نیترو می‌باشد. در این مورد، شاخصهٔ متیل در جایگاه 2 و گروه نیترو در جایگاه 4 یا 5 (از آنجا که ممکن است در یک مولکول تغییر کند) قرار دارد

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 136255

  cas number : 696-23-1

  گرید : سنتز

   

  موجود

 • فروش مالتوتریوز

  مالتوتریوز (به انگلیسی: Maltotriose) با فرمول شیمیایی C۱۸H۳۲O۱۶ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۱۹۲۸۲۶ است. که جرم مولی آن ۵۰۴٫۴۳۷ g/mol می‌باشد.

  مالتوتریوز (Maltotriose):

  مالتوتریوز یک کربوهیدرات متشکل از سه مولکول گلوکز است که به صورت پیوندهای گلیکوزی با یکدیگر متصل شده‌اند. این ترکیب در زنجیره پلی‌ساکاریدی ممکن است به عنوان یک بخش از نشاسته یا گلیکوژن یافت شود.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : M8378

  cas number : 1109-28-0

  گرید : ≥90% (HPLC)

  موجود

 • فروش نیترومتان

  نیترومتان (به انگلیسی: Nitromethane) با فرمول شیمیایی CH۳NO۲ یک ترکیب شیمیایی با شناسه پاب‌کم ۶۳۷۵ است. که جرم مولی آن 61.04 g/mol می‌باشد. شکل ظاهری این ترکیب، مایع بی‌رنگ است.ساده‌ترین ترکیب نیترو آلی می‌باشد .نیرو متان به عنوان سوخت در موتورها و ماشین‌های مسابقه ای مختلف و همچنین سوخت موتور هواپیماهای مدل مورد استفاده قرار می‌گیرد. و نیترو متان در تولید مواد منفجره ، مواد دارویی ،آفت کش ها، الیاف‌ها ، و لباس‌ها کاربرد دارد.

  نیترومتان یک ترکیب شیمیایی است که شامل یک گروه نیترو (-NO₂) است که به گروه متیل متصل شده است. این ماده یک مشتق از متان است و از لحاظ شیمیایی یک نیتروآلکان محسوب می‌شود.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 360554

  cas number : 75-52-5

  گرید : ACS reagent, ≥95%

  موجود

 • فروش متیل سیکلوپنتان

  متیل سیکلوپنتان می تواند تحت باز شدن حلقه یا بزرگ شدن حلقه قرار گیرد تا هیدروکربن های مختلفی از جمله هگزان های شاخه دار و بدون شاخه، سیکلوهگزان و بنزن تولید کند.

  متیل‌سیکلوپنتان یک هیدروکربن اشباع و ایزومر سیکلوپنتان است. این ترکیب شیمیایی دارای یک حلقه پنج گانه (سیکلوپنتان) است و یک گروه متیل (-CH₃) به این حلقه متصل شده است.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : M39407

  cas number : 96-37-7

  گرید : for synthesis

  موجود

 • فروش تری اتیلن گلیکول

  ترای اتیلن گلایکول یک ترکیب شیمیایی است که از چندین واحد اتیلن گلایکول به صورت زنجیره‌ای تشکیل شده است. این ترکیب از نظر ساختاری شبیه به اتیلن گلایکول است، اما دارای سه واحد اتیلن گلایکول در یک مولکول است.

  سنجش (GC، ناحیه٪): ≥ 99.0٪ (a/a)
  چگالی (d 20 °C/ 4 °C): 1.123 – 1.124
  آب (K. F.): ≤ 0.30٪
  هویت (IR): آزمون را پشت سر می گذارد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 808245

  cas number : 112-27-6

  گرید : for synthesis

  موجود

 • فروش ماینوکسیدیل

  مینوکسیدیل یک ماده شیمیایی با فرمول شیمیایی C9H15N5O است. این ماده در داروهای متعددی به عنوان یک داروی تسکین‌دهنده استفاده می‌شود، اما مورد استفاده اصلی آن در درمان ریزش مو است. در زیر، اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های آزمایشگاهی مینوکسیدیل آمده است:

  مینوکسیدیل (به انگلیسی: Minoxidil) دارویی است که به شکل سیستماتیک (قرص خوراکی) هنگام زیادی فشار خون (فشار خون بالا) مصرف می‌شود و به شکل موضعی (محلول ۲٪ یا ۵٪) برای درمان طاسی مردانه و ریزش موی آندروژنیک در مردان و زنان استفاده می‌شود.

  ماینوکسا گشاد کردن رگ‌های محیطی سبب کم شدن فشار خون می‌شود. تأثیر آن بر درمان طاسی نیز احتمالاً به دلیل همین گشادی رگ‌های سطح پوست و افزایش جریان خون است که موجب تحریک فولیکول‌های مو شده و از وضعیت استراحت به وضعیت رشد فعال درمی‌آیند.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : M4145

  cas number : 38304-91-5

  گرید : ≥99% (TLC)

  موجود

 • فروش تورین

  تورین (Thorin) یک ترکیب شیمیایی با فرمول C5H10N2O2 است. این ترکیب یک اسید آمینه غیر ضروری است، یعنی بدن انسان می‌تواند آن را به طور طبیعی تولید کند. تورین در بسیاری از غذاها، به ویژه گوشت، ماهی، لبنیات و تخم‌مرغ یافت می‌شود.

  تورین دارای چندین خاصیت زیست‌شناختی است. این ترکیب می‌تواند به بهبود عملکرد مغز، کاهش استرس، محافظت از کبد و افزایش سطح انرژی کمک کند. همچنین تورین در رشد و تکامل جنین نقش دارد.

  یادداشت  های تحلیلی
  هویت (UV/VIS-Spectrum): آزمون را پشت سر می گذارد.
  حداکثر جذب λmax. (Propan-2-ol): 480 – 490 نانومتر
  مشخصات جذب A 1%/1cm (λmax؛ 0.025 g/l؛ پروپان-2-اول؛ محاسبه روی ماده بی آب): 250 – 350
  آب (به گفته کارل فیشر): ≤ 25٪
  مناسب بودن به عنوان شاخص (برای تیتراسیون سولفات): تست را پشت سر می گذارد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 108294

  cas number : 3688-92-4

  گرید : indicator for sulfate titration

  موجود


بستن
دسته بندی ها
منو
بستن

سبد خرید

اخیرا مشاهده شده

بستن

بستن

دسته بندی ها

استعلام قیمت
×
خانم محمودی (09196425117) Whatsapp chat
خانم ابراهیمی (09332693843) Whatsapp chat
2 +
FAQ
Call Now Button