درباره شیمی بان بیشتر بدانید

شرکت تحقیقاتی بازرگانی شیمی بان به شماره ثبت 567695 از ابتدای دهه نود با هدف ارائه خدمات برتر آزمایشگاهی و معرفی تکنولوژی روز دنیا شروع به فعالیت نمود. این شرکت با اتکا به امر تحقیق و پژوهش، بهره گیری از کادر علمی و مجرب خود و نیز رعایت اصول علمی بازاریابی از یک سو و انتخاب تکنولوژی پیشرفته روز جهان و همچنین گزینش کمپانی های معتبر، با مد نظر داشتن تاییدیه های معتبر بین المللی و تجربه چندین ساله خود به عنوان یک وارد کننده مواد شیمیایی ، تجهیزات و اقلام مصرفی آزمایشگاهی از سوی دیگر، مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره آزمایشگاههای پزشکی و تشخیص طبی فراتر برده و ضمن داشتن ارتباط تنگاتنگ با اغلب مراکز دانشگاهی و موسسه های تحقیقاتی و آزمایشگاهی سراسر کشور ، خدمات خود را به سایر مراکز صنعتی بزرگ ایران نظیر داروسازی ها، صنایع نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب، سیمان سازی ، صنایع غذایی و صنایع مربوط دیگر گسترش داده است.

خدمات

نگاهی به خدمات شیمی بان

تمام سعی ما در شیمی بان تسریع در خرید شما ، ارائه محصول با کیفیت و پیگیری لحظه ای سفارشات تا رسیدن به دست شما عزیزان می باشد.

واردات و سفارش ویژه

ثبت سفارش انواع کالاهای مواد شیمیایی ، لوازم مصرفیی آزمایشگاهی خاص و تجهیزات آزمایشگاهی از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی در سریعترین زمان ممکن به صورت کاملا قانونی و برگه های سبز وارداتی انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید

آنالیز مواد

خواص فیزیکی و شیمیایی یک محصول به نوع مواد اولیه و ریزساختارهای آن بستگی دارد. جهت انجام پژوهش، ویژگی های یک ماده و ارائه ترکیب درصد اجزاء تشکيل دهنده نمونه , تعیین اجزاء آلی و معدنی موجود در آنها شناسايی می شوند.

بیشتر بخوانید

رفرنس استاندارد

ثبت سفارش رفرنس استاندارد از معتبرترین شرکت های آمریکایی در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. رفرانس استاندارد داروئی (EP) (USP)(BP) تهیه رفرنس استانداردهای (reference standard) طبق MM,USP,BP-EP

بیشتر بخوانید

خرید آنلاین محصولات

فروش محصولات مواد شیمیایی با قیمت روز ، ارائه پنل اختصاصی مشتریان برای پیگیری سفارش ، لیست پرداخت ها و ارسال تیکت

خرید آنلاین

برند ها و شرکت های مورد اعتماد ما

شرکت شیمی بان لیستی از بهترین برند های ایرانی ، اروپایی و آمریکایی را برای فروش در سایت قرار داده و تمامی کالاها مورد تایید بخش فنی مجموعه شیمی بان می باشد.

منو
بستن

سبد خرید

اخیرا مشاهده شده

بستن

بستن

دسته بندی ها

Call Now Button
× درخواست قیمت در واتساپ