فروش مواد شیمیایی شیراز

مرکز فروش مواد شیمیایی شیراز در گریدهای مختلف

 • مرکز فروش مواد شیمیایی شیراز در گریدهای مختلف

  ما در شرکت شیمی بان آوش به عنوان معتبرترین مرکز فروش مواد شیمیایی شیراز این مواد را با تضمین اصالت و در گریدهای مختلف در اختیار مشتریان مان قرار می دهیم. مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی با توجه به درصد خلوص شان در گریدهای مختلف تولید و برچسب شده و به فروش می رسند. در واقع صاحبان صنایع، پژوهشگران علوم مختلف و سازمان های سنجش استاندارد مواد به داده های روی برچسب مواد شیمیایی که مهم ترین آن گرید آن ماده است اطمینان کرده و از آنها برای دستیابی به مقاصد مختلف استفاده می کنند. از این رو گرید هر ماده شیمیایی با کاربرد آن متناسب است و شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی به این موضوع توجه ویژه ای دارند.

  فروش مواد شیمیایی شیرازگریدهای مختلف مواد شیمیایی- فروش مواد شیمیایی شیراز

  گریدهای مختلف مواد شیمیایی بر اساس خلوص آنها در 7 گروه طبقه بندی می شوند:

  • گرید ACS
  • گرید RG
  • گرید USP
  • گرید NF
  • گرید LG
  • گرید پرکتیکال
  • گرید تکنیکال

  بدون شک تمام افراد فعال در زمینه خرید و فروش مواد شیمیایی با این گریدها آشنایی دارند و در انجام معاملات خود آنها را به عنوان شاخصه ای مهم در مورد کیفیت و قیمت یک ماده شیمیایی مدنظر قرار می دهند. با این همه در مورد هر یک از این گریدها توضیح مختصری در ذیل آورده ایم تا علاقمندان بتوانند در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنند.

  گرید ACS که مخفف عبارت American Chemical Society به معنای انجمن شیمی آمریکا است در میان سایر گریدهای مواد شیمیایی بالاترین کیفیت و درصد خلوص را دارد.

  مواد شیمیایی برچسب شده با گرید ACS به سبب کیفیت و درجه خلوص بالا بیشتر در صنایعی چون داروسازی، صنایع غذایی و به منظور کاربردهای پزشکی به کار گرفته می شوند. از آنجایی که این صنایع و کاربردها، رابطه مستقیمی با سلامت انسان ها دارند از این رو انتخاب و استفاده از مواد شیمیایی مختلف در آنها بایستی با حساسیت بالایی انجام شود. البته علاوه بر موارد مذکور، از مواد شیمیایی دارای گرید ACS برای مصارف دیگری از جمله انجام واکنش های شیمیایی تحلیلی که در آنها نیاز به استفاده از مواد شیمیایی با خلوص بالای 95 درصد وجود دارد نیز می توان استفاده کرد.

  گرید RG که در برخی منابع از آن با نام هایی چون گرید AR، GR و برخی اسامی دیگر یاد می شود گریدی است که درصد خلوص آن را می توان برابر با درصد خلوص مواد شیمیایی دارای گرید ACS در نظر گرفت. تفاوتی که در مورد مصرف مواد شیمیایی دارای گرید RG وجود دارد آن است که از آنها در حوزه های مختلف علمی و تحقیقاتی رشته های میکروبیولوژی، شیمی، محیط زیست و … استفاده می شود، هر چند که استفاده از آنها در حوزه های پزشکی، داروسازی و صنایع غذایی نیز بلامانع است.

  فروش مواد شیمیایی شیرازگریدهای USP و NF نیز از جمله گریدهای مواد شیمیایی مورد مصرف در صنایع مختلف محسوب می شوند که در مورد استفاده از آنها بایستی پیش از اقدام از تناسب ماده با روش واکنش مدنظر و در نظر گرفتن جوانب مختلف اقدام نمود.

  گرید LG که به گرید آزمایشگاهی نیز معروف است بیشتر به منظور کاربرد عمومی در آزمایشگاه ها استفاده می شود.

  هر چند که خلوص مواد شیمیایی دارای این گرید نامشخص است اما استفاده از آنها به منظور آموزش رایج بوده و می تواند تامین کننده نیاز افراد در زمینه آموزش و یادگیری باشد. لازم به ذکر است که استفاده از مواد شیمیایی دارای گرید LG در صنایع غذا و دارو و به منظور کاربردهای پزشکی به سبب دارا نبودن خلوص کافی و قابل اطمینان جایز نیست.

  مواد شیمیایی دارای گرید پرکتیکال را به عنوان مواد دارای گرید تصفیه شده نیز می شناسند که هر چند دارای کیفیت خوبی هستند اما همچون مواد دارای گرید آزمایشگاهی استفاده از آنها به سبب دارا نبودن درصد خلوص کافی در صنایع غذا و دارو کاربرد ندارد.

  مواد شیمیایی دارای گرید تکنیکال یا فنی با نام های دیگری چون مواد دارای گرید تجاری یا صنعتی نیز شناخته می شوند که خرید و فروش آنها در حجم بالا و به منظور کاربرد در صنعت (صنایعی جز پزشکی، داروسازی و غذایی) متداول است.

  فروش مواد شیمیایی شیرازبهترین مرکز فروش مواد شیمیایی شیراز

  جهت استفاده از خدمات فروش مواد شیمیایی شیراز شرکت ما می توانید با کارشناسان واحد فروش شیمی بان آوش تماس بگیرید. انواع مواد شیمیایی در گریدهای مختلف با استفاده از خدمات ما قابل خریداری هستند. به سبب به حداقل رساندن واسطه های بازار، قیمت مواد شیمیایی در مجموعه ما نیز مناسب بوده و به صورت تضمینی ارائه می شود. شما می توانید جهت خرید مواد شیمیایی با ما تماس بگیرید .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  فروش مواد شیمیایی در تبریز با تضمین اصالت و قیمت مناسب
  اسید آمینه چیست؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  منو
  بستن

  سبد خرید

  اخیرا مشاهده شده

  بستن

  بستن

  دسته بندی ها

  استعلام قیمت
  ×
  خانم محمودی (09196425117) Whatsapp chat
  خانم دهقانی (09332693843) Whatsapp chat
  1 +
  FAQ
  Call Now Button