فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی با بهترین کیفیت

امروزه، فروش مواد شیمیایی بسیار بیشتر از گذشته رشد یافته است. ما، متعهد به فروش مواد شیمیایی با بهترین کیفیت هستیم که نیازهای مشتریان را از طریق فعالیت های مشارکتی و بهبود دائمی فعالیتها برآورده می کنیم. در ادامه در مورد فروش مواد شیمیایی و کیفیت ارائه خدمات آن توضیحاتی عنوان می گردد.

اهداف

 • خرید مواد شیمیایی با بهترین کیفیت و قیمت پایین
 • در نتیجه، فروش محصولات شیمیایی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب
 • مناسب ترین هزینه برای حمل و نقل
 • تحویل سریع محصولات به مشتریان
 • ارائه بهترین خدمات در توزیع، بازاریابی، واردات و صادرات مواد شیمیایی

مواد شیمیایی ، یک ماده یا مخلوطی از چندین ماده هستند. نمونه هایی از مواد شیمیایی عبارتند از: استون، اتانول و کلرید سدیم. نمونه هایی از مخلوط ها نیز عبارتند از: رنگ، چسب و مواد شوینده. اکثر آفت کش ها مانند سم موش و علف کش ها محصولات شیمیایی هستند.

فروش مواد شیمیایی
فروش مواد شیمیایی

تا حد ممکن بهتر است محصولات و کالاهای شیمیایی خطرناک را با گزینه های نسبتا کم خطرتر یا غیر شیمیایی جایگزین کنید که به این فرایند، اصل جایگزینی یا انتخاب محصول می گویند. در زمینه فروش مواد شیمیایی نکاتی را مورد بررسی قرار می دهیم. مقررات CLP شامل قواعدی درباره نحوه بسته بندی محصولات شیمیایی خطرناک هنگام عرضه در بازار می باشد.

باید اطمینان حاصل کنید که بسته بندی محصولات شیمیایی، شامل موارد زیر باشد.

 • بسته بندی مواد شیمیایی نشت نداشته باشد و با محتویات واکنش نشان ندهد.
 • بسته بندی مواد شیمیایی خطرناک، ظاهر یا شکلی نداشته باشد که مصرف کنندگان را گمراه کند. به عنوان مثال، آنها نباید شبیه بسته بندی مواد غذایی، دارو، خوراک دام یا لوازم آرایشی باشند.
 • به درستی برچسب گذاری شوند.
 • با دقت بسته بندی و نگهداری شوند.
 • اطلاعات لازم در مورد ترکیبات شیمیایی محصول را ارائه نمایند تا خریداران از میزان خطرناک بودن ترکیبات شیمیایی محصول، آگاهی کافی را کسب کنند.
 • روش های نگهداری و مراقبت از ماده شیمیایی مورد نظر را ارائه دهند.
 • در صورت لزوم، محصولات شیمیایی خطرناکی که به فروش میرسد، دارای بسته بندی مقاوم در برابر کودکان و برچسب های هشدار دهنده لمسی هستند.
 • برگه اطلاعات ایمنی به کسانی که از محصولات به صورت حرفه ای استفاده می کنند و به کسانی که محصولات را می فروشند، ارائه داده شود. برگه های اطلاعات ایمنی باید کاملا خوانا و واضح باشد و حاوی اطلاعات مورد نیاز برای جلوگیری از آسیب به افراد و محیط زیست باشد. هیچ الزامی برای ارائه برگه های اطلاعات ایمنی به مصرف کنندگان خرده وجود ندارد. با این حال، یک فروشگاه معتبر، باید بتواند به درخواست یک کاربر حرفه ای، برگه های اطلاعات ایمنی را ارائه دهد.

فروش آنلاین مواد شیمیایی

ایده حمایت از بازار غیر رسمی و آنلاین، از حدود 15 سال پیش به وجود آمده است، به طوری که می توان مواد با کیفیت را با قیمتهای مقرون به صرفه به صورت آنلاین از سراسر دنیا خریداری کرد؛ که فقط شرکتهایی با بودجه زیاد می توانند از این امتیاز بهره مند گردند. شرکت شیمی بان، این امتیاز را دارد که محصولات شیمیایی را با قیمت های بازار بین المللی وارد کرده و آنها را با بهترین قیمت، به صورت حضوری و آنلاین، به سراسر کشور توزیع کند.

با خرید آنلاین مواد شیمیایی، شما میتوانید بهترین شرکت ها را شناسایی کرده و از دورترین نقاط ایران نیز خریدی امن و مطمئن را تجربه نمایید. همچنین، شرکت های معتبر، سعی بر این دارند که محصولات خریداری شده توسط مشتریان را در اسرع وقت به آنان تحویل دهند. بدیهی است که شرکت های معتبر فروش مواد شیمیایی، نهایت دقت را در حمل و نقل مواد شیمیایی خواهند داشت تا مواد شیمیایی، بدون کوچکترین آسیبی به دست خریداران برسد.

همچنین، یک شرکت معتبر، محصولات با کیفیت را برای هر نوع مشاغلی که قیمت رقابتی درخواست می کنند، ارائه می دهد.

فروش مواد شیمیایی
فروش مواد شیمیایی

چشم انداز

به عنوان یک شرکت طرفدار سیاست قیمت های بهتر در بازار، همیشه بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهیم. دست به دست همکاران تجاری (مشتریان) خود، انتظارات رشد متقابل را برآورده کرده و پیشرفت خواهیم نمود.

سیاست های کاری در زمینه فروش مواد شیمیایی

 • صداقت: ارائه خدمات حرفه ای، دقیق، قابل اعتماد، ایمن، صادقانه و کارآمد.
 • تیم حرفه ای و متخصص
 • تلاش برای تامین انتظارات و نیازهای مشتریان
 • دارا بودن از محیط کاری مناسب و استاندارد

امروزه، فروش جهانی مواد شیمیایی بسیار بیشتر از بیست سال گذشته است. فروش جهانی مواد شیمیایی از بیست سال گذشته به طور مداوم در حال رشد بوده و در سال جاری سه برابر افزایش یافته است.

درباره فروش مواد شیمیایی

مواد شیمیایی در بسیاری از استانهای سراسر ایران فروخته می شود. استان تهران، بیشترین میزان مصرف مواد شیمیایی در ایران را دارا می باشد. دلیل این امر، پیشرفت صنعت در تهران است.

توسعه صنعت به این معنی است که مواد شیمیایی به مقدار بیشتری مورد استفاده قرار می گیرند. در زمینه ایجاد تاسیسات تولید مواد اولیه شیمیایی، در سال های اخیر، تلاش هایی صورت گرفته است. از این رو، لازم است سرمایه گذاری در تاسیسات تولید مواد اولیه شیمیایی تسریع شود. به دلیل تقاضای بالا، مواد اولیه شیمیایی وارد شده و به بازار عرضه می شود.

شرکت های فروش مواد شیمیایی، بیشتر در تهران واقع شده اند. از این رو تهران، منطقه ای است که مواد شیمیایی در آن بیشترین میزان فروش را دارد. زیرا مراکزی که شرکت های واردکننده مستقیم مواد شیمیایی هستند، در این استان واقع شده اند.

بزرگترین مانعی که شرکت های فروش مواد شیمیایی با آن روبرو هستند، هزینه های آماده سازی مواد اولیه  است. این یکی از بزرگترین عوامل موثر بر قیمت مواد اولیه شیمیایی است. علاوه بر این، قیمت مواد شیمیایی، بستگی به میزان تقاضا دارد. با افزایش تقاضا، قیمت مواد شیمیایی کاهش می یابد و به همین ترتیب، با کاهش تقاضا، قیمت مواد شیمیایی افزایش می یابد. شرکت شیمی بان، به دلیل فروش عمده مواد شیمیایی بهترین قیمت ها را برای محصولات خود ارائه می نماید.

 • رفرنس استاندارد Potassium Sucrose Octasulfate

  از آن جائیکه صحت یک آزمون منوط به مقایسه نمونه مورد نظر(Sample) با استاندارد(Working Standard) می باشد، همواره داشتن یک استاندارد مرجع از ملزومات کار به حساب می آید. لذا خریداری و موجود بودن استانداردهای مرجع و روشهای نگهداری آنها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و می بایست شخص خاصی مسئولیت آن را برعهده داشته باشد.

  پتاسیم ساکروز اکتاسولفات یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک ماده فعال در برخی از داروها یا محصولات دارویی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد. این ترکیب عمدتاً به عنوان یک نمک پتاسیمی از ساکروز (شکر) با گروه‌های سولفات جهت افزایش حلالیت و استحکام محصول تشکیل شده است.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 1551150

  cas number : 73264-44-5

  گرید : رفرنس استاندارد

 • رفرنس استاندارد levodopa related compound A

  از آن جائیکه صحت یک آزمون منوط به مقایسه نمونه مورد نظر(Sample) با استاندارد(Working Standard) می باشد، همواره داشتن یک استاندارد مرجع از ملزومات کار به حساب می آید. لذا خریداری و موجود بودن استانداردهای مرجع و روشهای نگهداری آنها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و می بایست شخص خاصی مسئولیت آن را برعهده داشته باشد.

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : 1361010

  cas number : 27244-64-0

  گرید : رفرنس استاندارد

 • فروش نوکلئاز میکروکوکال

  برای هضم کروماتین برای شناسایی محل نوکلئوزوم ها استفاده کرد.
  میکروکوکال نوکلئاز از استافیلوکوکوس اورئوس در یک مطالعه برای نظارت بر واکنش های هیبریداسیون با DNA استفاده شده است. همچنین در یک مطالعه برای بررسی شرایط بهینه برای سنجش نوکلئاز استافیلوکوک استفاده شده است.

  Nuclease micrococcal یک انزیم است که از باکتری Micrococcus luteus (میکروکوکوس لوتئوس) به دست می‌آید و در فرآیندهای مختلف مربوط به تجزیه و هضم اسیدهای نوکلئیک (DNA و RNA) نقش دارد. این انزیم به عنوان یک نوکلئاز (nuclease) شناخته می‌شود و عمدتاً در کارهای مختلف مطالعات ژنتیک و بیوشیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  catalog number : N5386

  cas number : 9013-53-0

  گرید : 100-300 units/mg protein

 • فروش L-α-فسفاتیدیل کولین

  فسفاتیدیل کولین (phosphatidyl choline) به عنوان فسفولیپید غالب (بیش از ۵۰٪) در غشای بیشتر سلولهای پستانداران است. فسفاتیدیل کولین مهم‌ترین فسفولیپید غشاء سلولی جانوران و گیاهان بوده و پیش ساز استیل کولین می‌باشد. البته این ترکیب در غشای سلولی اغلب باکتری‌ها وجود ندارد. فسفاتیدیل کولین جزء مهمی از سورفکتانت ریه را تشکیل می‌دهد.

  L-α-Phosphatidylcholine یک گروه از فسفولیپیدها است که به عنوان یکی از اعضای خانواده فسفولیپیدها در مممبران‌های سلولی حیوانی و گیاهی وجود دارد. این ماده از دو بخش اصلی تشکیل شده است: یک سر فسفاتیدیل (که از یک مولکول گلیسرول و یک اسید چرب تشکیل شده است) و یک سر کلینی (که شامل یک نیتروژن متصل به یک مولکول دی‌متیل‌آمین است).

  اطلاعات کوتاه محصول :

  catalog number : P4279

  cas number : 8002-43-5

  گرید : egg yolk, Type XIII-E, 100 mg/mL in ethanol, solution

نکاتی در مورد فروش مواد شیمیایی

 

شرکت فروش مواد شیمیایی، یک شرکت تجاری است که به دانش فنی و تجربه نیاز دارد. زیرا؛ شرکت هایی که مواد شیمیایی می فروشند، بیشتر به شرکت های مربوطه، خدمات ارائه می دهند.

بیشترین میزان خرید مواد شیمیایی توسط شرکتهای زیر صورت میگیرد:

 • شرکتهای تولید کننده مواد غذایی
 • شرکت های تولید کننده رنگ
 • شرکتهای تولید کننده مبلمان
 • شرکت های تولید کننده در زمینه فلز
 • شرکتهای معدنی
 • شرکتهای تولید کننده دارو
 • شرکت های تولید کننده مواد شیمیایی
 • شرکتهایی که مشغول کار تصفیه می باشند.
 • شرکتهایی که مواد شیمیایی پاک کننده تولید می کنند.
 • شرکت های تولید کننده لوازم التحریر
 • شرکتهایی که به کارهای کشاورزی مشغول هستند.

تعداد شرکت هایی که از مواد شیمیایی استفاده می کنند بسیار زیاد است. اینجاست که اهمیت فروش مواد شیمیایی مشخص می گردد.

همانطور که اشاره شد، به دلیل پیشرفت صنعت، فروش مواد شیمیایی نیز افزایش یافته است. شرکتهایی که  در زمینه فروش مواد شیمیایی فعالیت دارند، عموما مواد شیمیایی مورد نیاز بازار را میشناسند. به همین دلیل، لازم است افرادی که در زمینه فروش مواد شیمیایی فعالیت می کنند، افرادی شایسته و متخصص باشند.

فروش مواد شیمیایی

با ما در تماس باشید

برای ارتباط با شرکت شیمی بان آوش می توانید فرم روبرو را پر کنید یا با اطلاعات تماس زیر با ما در تماس باشید.

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، نبش خیابان رامشه
پلاک ۴۸، طبقه ۳، واحد ۸

 02188087038

info@shimibanavash.com

منو
بستن

سبد خرید

اخیرا مشاهده شده

بستن

بستن

دسته بندی ها

استعلام قیمت
×
آقای رجبی (09192563812) Whatsapp chat
خانم دهقانی (09332693843) Whatsapp chat
FAQ
Call Now Button